Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 napja vettem egy Sony...

Rubber kérdése:

1 napja vettem egy Sony Xperia XA1-es készüléket. Az útmutatóban azt írják, hogy használat előtt fel kell tölteni az eszközt. Baj ha nem tettem meg?

Figyelt kérdés
50-ről 20%-ra merítettem és csak úgy tettem fel tölteni. Alkalmazásokat töltöttem le, telefonáltam és játszottam rajta. Ismétlem azt írták, hogy használat előtt töltsem fel, de csak később olvastam ezt el, miután használtam. Károsítottam ezzel az aksit? Szükséges az akkumulátort formázni ilyen modern telefonnál is? Válaszokat köszi!

2017. júl. 5. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A használat előtt feltöltés azért praktikus, mert tudod használni. Lemerülve nem olyan praktikus.

Mint az autót pl hasonló okokból kell utazás előtt megtankolni.

De hogy mennyire meríted vagy töltöd, kb annyira nincs jelentősége a mai készülékek és akkuk meg töltők esetében, mint annak hogy mikor és hányszor tankolsz.

Szóval baja nem lesz.

De nem hinném hogy ez az életed első mobilja.

Ha mégis, használd egészséggel.

2017. júl. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, csak gondoltam, hogy van jelentősége. Köszi a választ :)
2017. júl. 5. 01:25
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azért írják oda,mert van olyan aki megveszi és használni nem tudja,mert vagy le van merülve,vagy kevés a szufla benne és azt hiszi,hogy rossz.
2017. júl. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!