Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
A régi telefonom kezd tönkremenni (vagy ahogyan anya fogalmazott "Haldoklik" ) . Gondolkodtam azon , hogy milyen telefont vegyek és eddig a Samsung galaxy s8 illetva az Iphone 7 telefon körűl gondolkodok az Iphone telefont mindíg is kiakartam próbálni de Samsungom pedig már volt nem is egy és nagyon meg voltam vele elégedve , viszont mostanában egyre többet hallom , hogy mennyire rosszak? melyik telefont ajánljátok inkább ? UI: sajátpénzből veszem meg ezért még nincs annyim de már rajta vagyok. :)

2017. júl. 5. 10:10
 1/3 anonim válasza:

Gyűjtögess még,és várd meg az iPhone 8-at. Az ügy is ősszel jön ki. Én a helyedben megvárnám. Nekem még nem volt S5/S5/S7 Edgem sem, iPhoneom sem volt.

Osztályban van egy S7 Edge,az már egyszer tönkrement,cserekészülék van helyette. De az iPhone 5,5s,6,6s,7 szépen muzsikál,szeretik a gazdáik. Én iPhonet vennék,nekem az jobban bejön,szerintem megbizhatóbb. A Samsung szerintem tényleg kezd lefelé menni a megbízhatóság és meghibásodás terén.

2017. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apple vagy Android?

Amiket felsoroltál, azok a csúcskategóriát képviselik, illetve a többi Android okostelefonok is az élre törtek: pl. Google Pixel (hamarosan jön a 2-es verziója), Huawei P10 - illetve az úgynevezett jóárúsított változata, a Honor 9.

Ha meg az Androidhoz voltál hozzászokva, akkor egy másik Androidos okostelefont javasolnék inkább... de ezt csak te tudod... Ha megtetszik az iOS, akkor iPhone mindenféleképpen.

2017. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én egy másik Sony xperián gondolkodtam de viszont arra meg azt mondták , hogy nagyon sokat hoznak be az üzletekbe javíttatni meg nagyon sokszor el is lopják őket , nem tom lehet , hogy ténylegesen kipróbálom az Iphone telefont , mostoha öcsémnek az van és mikor nincs itthon és itthon marad neki mindig az övét bújom de azért talán tényleg inkább Androidosat kellene vennem , de majd ha bemegyünk a Telekomhoz ott úgy is megmondják mert ár és minőség pro és kontra listáim vannak és majd még gyűjteni is kell rá de valami aranypontos szarsággal vagy mivel lehet állítólag is venni de ezt is majd ott megkérdezzük , tényleg köszi a segítséget :)új t
2017. júl. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!