Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Filmnézés telefonról?

Filmnézés telefonról?

Figyelt kérdés

Régebben sok filmet néztem telefonról (sony xperia m4 aqua). Olyan oldalak által, mint az online-filmek,mozicsillag, stb. Mikor végül átharcoltam magam a reklámokon, a gyárilag rajta levő videó lejátszó alkamazással meg tudtam nézni, adatfolyamként. (felugrott alul egy ablak, hogy videó lejátszása /felsorolt opciókat/ és egyszer vagy mindig. Itt lett beállítva...) Viszont, nemrég lett új telefonom, sony xperia m5. Ezzel csak akkor tudok megnézni egy filmet, ha youtubeon/videán/indavideón stbn fent van. Online filmnéző oldalakkal, ha elindítanám a filmet, nem elkezdi lejátszani (akár neten vagy beállítás ajánlása az adatfolyamoshoz), hanem elkezdi letölteni. Letölteni meg nem szeretném őket....

Van mód valahogy beállítani, vagy letölteni valamit, hogy újra tudjak online nézni filmet?

Ui.: ha nagyon hülyëség, sajnálom, nem vagyok számítástechnikai zseni....



2017. júl. 6. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Mobilra.eu
2017. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használd ugyanazt a böngészőt, ugyanazokkal a beállításokkal.
2017. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is említettem, a régi telefonon egy gyári böngészőt használtam, ezen pedig nincs olyan, letölteni nem tudtam még mert vagy nem lehet vagy megújult, nem tudom. Ezen csak chrome van...

A mobilra.eu is csak letölti....

2017. júl. 6. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azzal nem jó, akkor próbáld másikkal. Példàul UC Browser.
2017. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megoldódott
2017. júl. 8. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!