Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Privát hívások. Ma volt vagy...

Privát hívások. Ma volt vagy 10 privát hívásom még reggel is amikor nem szoktak bankok se. Nem is láttam, hallottam ha hívtak mert meg lett automatice szakítva. Hogy tudom és hol visszaállítani? Le lett tiltva talán. Mit gondoltok mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:

valahol a beállításokban gondolom meg kell nézni, ha már típust nem írtál.

amúgy pedig ez a megoldás tök jó. én amúgy sem vennék fel rejtett számot.

inkább ismerőseimet is arra sarkallom, hogy állítsák át a telefonjukat, de ebből is csak 1 embernek kellett megcsinálni. a többi rejtett számot akármikor vettem fel, valami "jó napot uram, van esetleg néhány perce?" házaló nyomorult hívott...

2017. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy #1 írta. Csak a telefonon lehet beállítani, a szolgáltató által nem. Olvasd el a telód kezelési útmutatóját.
2017. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!