Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a három oldal, ahol telefon...

Ez a három oldal, ahol telefonokat lehet vásárolni mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

- [link]

- [link]

- [link]


Egy Huawei P9 lite (2017) készüléket szeretnék vásárolni lehetőleg fehér vagy arany színben, és árukeresőn találtam is három oldalt ahol viszonylag olcsón meg lehetne rendelni, csak nem tudom eldönteni, hogy a három közül melyikről rendeljem meg, hogy melyik a legmegbízhatóbb oldal. Elsősorban olyan véleményekre lennék kíváncsi, aki már rendelt a három oldal valamelyikéről.

-Hamar kiszállították a telefont, kb. hány napon belül?

-Bontatlan, teljesen új állapotban volt a készülék?

-Minden tartozékot (töltő, fülhallgató, sim tű, használati utasítás) elküldtek a telefonnal együtt?

-A telefon bekapcsolása után nem lépett fel komplikáció, elfogadta a sim kártyát?



2017. júl. 7. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hol érdemes Huawei-t és Honort vásárolni?

Gyakran felmerülő kérdés, hogy hol érdemes megvásárolni új Huawei, vagy Honor okostelefonunkat, táblagépünket, esetleg ezekhez a kiegészítőket?

A Huawei számos hivatalos viszonteladóval rendelkezik, azért is érdemes ezen helyeken vásárolni, mert garantáltan Magyarországra szánt eszközt értékesítenek gyártói jótállással és a hazai modellekre elvárható frissítésekkel."

Forrás és további részletek - [link]

2017. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt, mindegyik oldalon jóval drágább az adott készülék, úgyhogy én kizárólag a fent említett három oldal egyikéről szeretnék rendelni, aki ez ügyben tud tájékoztatást nyújtani kérem jelezze.
2017. júl. 7. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
A 3 linkelt bolt közül egyikből sem vennék semmit mert egyik sem írja hogy gyártói garancia lenne rá márpedig bolti garanciával nem mész semmire ha baj van.
2017. júl. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: ha szeretsz kockázatot vállalni, akkor rendelhetsz e-bay-ről is, legalább az, még ennél is olcsóbb is lesz! :)

Komolyra fordítva a szót: belinkeltem neked a megbízható boltok listáját. Az hogy drágább, az nem véletlenül van (de nem kiszúrásból csinálják).

2017. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!