Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan beszélhetném le az...

Hogyan beszélhetném le az apukám, hogy majd ne vegye meg az új Iphone 8-as telefont?

Figyelt kérdés

Tudom ez fura kérdés, de még áprilisben volt szó róla, hogy ha megjelenik megkapom, mert már 3 éve nem kaptam új telefont.Eleinte nagyon örültem ennek de most furán érzem magam, nagyon drága telefon még akkor is ha külföldről kapom meg és bár nem vagyunk szegények de tudom most kicsit gondok vannak(nem mondják nekem de úgy érzem.Pár hete mondtam, hogy nem kell de apukám meg se hallja(mert hát ő megigérte és, mert jól tanulok az orvosin megérdemlem)...



Valamit muszáj kitalálnom,mert bűntudatom van és igy nem lenne jó érzés.Ötletek???



2017. júl. 7. 16:41
 1/9 anonim válasza:
81%
Valassz egy olcsobbat es mondd azt hogy te inkabb ezt szeretned mert sokkal szebb blabla es a lenyeg hogy ennek sokkal jobban orulnel :D
2017. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%
Mondd neki,hogy meggondoltad magad és inkább egy Iphone6-ot kérnél vagy valami más telót,ami olcsóbb!
2017. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja, elég fura kérdés.. olyan dicsekedés érzésem van.. apuci elkényesztetett lánya kérdés.. Na jól figyelj.. hány éves vagy ? Mert ha vagy már 16 akkor elmehetnél dolgozni vagy brigádozni főleg most itt a nyár összespórolod arra amilyenre akarod aztán megveszed.. biztos azért akarja megvenni mert látta rajtad hogy levagy törve és kell új teló.... de úgy érzed hogy ez így nem helyes hogy ők vesznek neked telefont és nem te magadnak.. ezért van bűntudatod.. nem akarod elvenni a pénzt (nem a telóról van szó mert a telefon csak telefon.. a pénz ha nincs akkor telefon sincs) mond meg neki hogy majd összespórolod magadnak.. ha azt fogja mondani kivan zárva akkor tényleg gazdag vagy. Hagyod hogy ők vásároljanak.. mert egy átlag ember nem vesz drága telefont.. csak reklám az egész.. kb ugyan azt fogja tudni mint a többi.. az átlag embernek elég egy olcsóbb fajta is.. és egy átlag embernek van annyi esze hogy elmegy dolgozni azért hogy legyen neki.. mert a saját érdeke.. ha kell neki akkor megdolgozik érte.. ennyi :)
2017. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
73%

Kedves Utolsó!

A kérdező leírta,hogy ez egy furcsa kérdés,gondolom nem 16 éves,ha az orvosin tanul.

Egyébként szerintem is beszéld rá egy olcsóbbra.:)

Mondjuk Iphone6/6s

2017. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Először is nemkell az igazságér lepontozni de nembaj mindjárt vissza kapod, másodszor ha az orvosin tanul akkor meg pláne megtudja venni hiszen nem tini kislány.. harmadszor az hogy ő mondta magától hogy furcsa kérdés lessz az már csak azért mondta (írta) hogy nehogy azt hidjük hogy ő nem olyan elkényesztelt.. a mondás sherint a jó kibeszélés nem rossz..
2017. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Gondolhattam volna lesz aki nem érti meg de igazad is van, valóban elkényesztet apukám hiába is tagadnám és épp ez ellen próbálok tenni(mindenki azt hisz amit szeretne).
2017. júl. 8. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne tegyél ellene semmit se.. kis kortól ígynevelt téged akkor hiába beszéled le őt..
2017. júl. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, igy nevelt de nem ártani akart hanem mindent megadni...
2017. júl. 8. 13:38
 9/9 anonim válasza:
56%
Kedves értelmetlen nevű felhasználó aki szidja a lányt, elmondanám, hogy orvosi mellett nem lehet tanulni, hiába zseni az illető annyira koncentrálni kell az egyetemre, hogy lehetetlen dolgozni mellette.
2017. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!