Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörött és összefolyt a...

Betörött és összefolyt a telefonom képernyője, kb. mennyiért csinálják meg?

Figyelt kérdés
Leejtettem a kavicsos úton és totál összefolyt meg szilánkosra törött (az üvegfólia se védte meg). Samsung Galaxy J5 2015 a típusa, ha ez számít valamit. Vodafone-ba nem akarom bevinni, mert ott tudom, hogy sokkal tovább tartana a szerviz, meg drágább is lenne. Független telefonos szervizbe akarom vinni, csak szeretnék tisztában lenni az árával úgy körülbelülre, mert ha 45ezer körül van, akkor agyvérzést kapok. Ha 25ezer, akkor az még úgy belefér. Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 7. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:

30 minimum, szerintem.

Nekem eredeti alkatrésszel akkoriban mikor vettem a telefonom 35 lett volna+munkadíj, nem eredetivel (gsmben) meg 25

Én inkább rendeltem kínából 9 ezerért bele ,,nem eredeti" kijelzőt és kicseréltem magamnak, és azóta is használjuk.


2015-öst hirtelen nem találtam, de 2016-ost igen, itt pl 29.000 lenne.

2017. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi a link lemaradt :D

[link]

2017. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez lehet a tied amúgy, de nem bizti :)

[link]

2017. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazából abszolút nem konyítok az ilyenekhez, fogalmam sincs, hogyan kell képernyőt cserélni, így nem merek kísérletezgetni (nem azért, mert az ilyen rendelt cuccok nem eredeti alkatrészek, mert az engem aztán nem zavar, csak félek, valamit elrontok, meg azt sem tudom, hogy fogjak hozzá). Azt hiszem profira bízom, max. megúszom egy kisebb idegrohammal, miután közlik velem az árat. Csak szerettem volna tisztában lenni a saccperkábé árral:)
2017. júl. 7. 22:17
 5/5 A kérdező kommentje:
19.900Ft-ért csinálták meg ma, gondoltam megírom, hátha valakinek segítséget jelent. 2 helyen voltam megkérdezni az árat, az egyiknél 35ezer lett volna
2017. júl. 8. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!