Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ROAMING: Amennyibe hívok egy...

ROAMING: Amennyibe hívok egy magyar számot külföldre magyar számról, annak van valami plusz költsége az alaphívás díjon kívül?

Figyelt kérdés

2017. júl. 8. 13:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Tehát van vmi plusz költsége?

Úgy tudom eltörölték a roaming-ot, de nem vagyok tisztában a részletekkel és feltételekkel.

2017. júl. 8. 13:34
 2/5 anonim ***** válasza:

" hivok egy magyar számot KÜLFÖLDRE magyar számról ".

Na ennek szaladj neki még egyszer hogy legyen is értelme.

2017. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magyar számot hívsz külföldRŐL magyar számról (tehát roamingolva), akkor nincs plusz költség, csak akkor ha EU roaming díjzónán kívül tartózkodsz.

Az EU roaming díjzónai országai közé az összes EU-s ország, illetve Andorra, Izland, Liechtenstein, és Norvégia tartozik.

2017. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Úgy értettem, hogy itthonról hívok egy külföldön tartózkodó személyt, akinek szintén magyar telefonszáma van.

2017. júl. 9. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:

A roamingot nem törölték el, a roaming az a technika, aminek segítségével külföldön is használhatod a mobil eszközöd.

A díjszabásról a szolgáltatód ügyfélszolgálatán érdeklődhetsz.

2017. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!