Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem írja ki a telóm...

Miért nem írja ki a telóm folyton hogy pl. "A Messenger alkalmazás sajnos leállít"?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy ugye van egy, nem valami jó minőségű telefonom, (már 1 és fél éve megvan kb.) és már nagyon rég ezt csinálja hogy például letöltök valami alkalmazást, és azt írja ki hogy: "Az alkalmazás sajnos leállít", "az alkalmazás nem válaszol" stb. Folyton laggol, van hogy csak úgy hirtelen kilép egy alkalmazásból hogy hozzá sem érek. Meg múltkor próbáltam letölteni a Messengert, le is töltötte, csak rámegyek hogy megnyitás kicsit várok és egyből leállít. Letöltöttem már vírusírtót, gyorsítót, de mindig megtelik a tárhely, akkor meg törölnöm kell egy csomó mindent csak azért hogy valamit letöltsek. Most lehet hogy én vagyok a hülye, de tényleg nem tudom mit kéne csinálni vele hogy rendesen működjön. Gondolkodtam már hogy kéne bele több memóriát rakni de viszont ott az SD kártya, amire meg alig enged rá rakni valamit. Viszont valószínű a tárhely hibája. Ha bár azt még mindig nem értem mitől van hogy minden leállít szinte.. Tudtok még segíteni? Tippeket? Annyi van még hogy a telóm ki szokott jelezni valami szoftverfrissítést, ami "állítólag" újabb verzió, és ki ad hozzá ilyen utasításokat (pl. Előtte töltsem fel a telefont meg minden) és akkor gondolom frissítené. Gondolkoztam hogy kipróbáljam e ezt az opciót, csak attól félek hogy így sem fognak megjavulni a dolgok, és csak rontana a helyzeten vagy esetleg eltűnnének az alkalmazások a telefonról. Kérlek segítsetek hogy mi lenne a jó megoldás, mert én már tényleg nemtudom. És azt ne mondjátok hogy "vegyél újat", mert nem szeretnék újat venni. Meg azt se hogy " ennyire hülye nem lehetsz".Normális választ/válaszokat légyszíves.

2017. júl. 8. 23:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az össze-vissza írásért.
2017. júl. 9. 00:00
 2/5 anonim válasza:
milyen telod van?
2017. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Frissítést engeded neki?
2017. júl. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém se írja ki, és még se reklamálok.
2017. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló!

A telefon tipusát le tudnád írni?

Jobb telefonokon is van 1gb belső memória. Érdekes, a többit a telefon tipusa után többet lehet mondani.

2017. júl. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!