Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívott egy telefonszám, de...

Hívott egy telefonszám, de nincs benne a hívásnaplóban, mi ez?

Figyelt kérdés
Pár perce megcsörrent mellettem a telefon , épp hogy ránéztem ki volt írva egy telefonszám , nem szokványos mobilszám, talán vezetékes vagy külföldi, nem volt időm megfigyelni se rendesen, felvenni / elutasítani sem mert vége lett a hívásnak. Egyből mentem a hivásnaplóba, de semmi. Mintha nem is történt volna hívás. Mi a fene volt ez?

2017. júl. 9. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Facebook vagy egyéb alkalmazason keresztül esetleg?
2017. júl. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
skype, viber, messenger van amivel esetleg lehetne hívást intézni, viszont egyiknél se jelez, hogy volt ilyen. nameg a telefonhívásnak a csengőhangján szólalt meg, nem az alkalmazások jellegzetes gyári hivóhangjain.
2017. júl. 9. 23:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült, hogy viberen keresztül csörgetett meg ez a szám : +21658501298, Viszont a viber nem jelezte hogy volt hívásom, + nem a viber csengőhangja szólalt meg hanem a telefonhívás csengőhangja ezért nem is mentem bele a menüjébe. Viszont egy Idegen országból, hogyan szerzik meg a számom és miért viberen csörögnek?
2017. júl. 28. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
neten ezt találtam még [link]
2017. júl. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!