Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K10 (2017), adnroid 7. 0...

LG K10 (2017), adnroid 7. 0 telefonnal, hogyan lehet képernyőt tükrözni TV-re?

Figyelt kérdés
A telefonba nem találtam olyan menüpontot, hogy képernyőtükrözés, úgy mint a régebbi androidoknál (pl. lehúzva fent gyors beállításoknál) Wi-Fi direkt csatlakozást megtaláltam, csatlakozott is a TV-hez de a képernyőt nem sikerült tükrözni, csak annyi történt, hogy a TV Wi-fijére csatlakozott .Nem annyira értek hozzá, remélem nem írtam ordenáré baromságokat .

2017. júl. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Miracast? Páromnak Nexus 5x-e van (Lg) ott Miracast-al lehet a képernyőt a tv-n megosztani.
2017. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Telefonon belül nem találtam semmi ilyesmit, appokkal próbálkoztam, de nem működik.
2017. júl. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!