Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek? A HTC...

Milyen mobilt vegyek? A HTC mobilok jók?

Figyelt kérdés

Telekom honlapján csak három HTC mobil van.

Fényképezésre használnám elsősorban, videózásra és, hogy sokáig bírja az akkumulátora.

Samsung galaxy Acem van azt cserélném le.


2017. júl. 10. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Még pda korszakban ők voltak talán a legjobbak, aztán az androidos telefonok piacán is a legjobbak közt voltak. Most meg stagnálnak. Az "olcsóbb" modelljeik nem olyan jók és drágábbak mint a konkurens gyártók termékei.
2017. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,mennyi lenne az összeg keret rá?
2017. júl. 11. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen jók. Me.yik típusokról van szó? Egyébként a HTC-k a legjobbak kamerás téren.
2017. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

100 000 környékén.

A telekomnál 3 HTC mobil van. üzletben nem voltam mostanában. nem hiszem, hogy csak 3 lenne a kínálat.

Áruskeresőn láttam még ASUS márkájú mobilt nekik is nagy a kamera felbontásuk.

2017. júl. 11. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudom milyen előfizetésed van ezért az ár alapján nem tudom melyikre gondolsz. Tavalyi csúcsmodell a htc 10 mely 2017 2. Legjobb kamerás mobilja a google pixel után. A másik teló a HTC u11 ami pedig az idei év eddigi legjobb kamerás mobilja. Az asusok középszerűek,egyáltalán nem számít jónak a kamerájuk.

Csak ez a két gyártó jöhet szóba?

2017. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, akármilyen márka lehet! Csak jó legyen sokat bírjon és jól lehessen vele kamerázni.

Nincs előfizetésem, sima dominó feltöltőkártyám van, nem igen szoktam sokat beszélgetni.

2017. júl. 11. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a huawei p9et ajánlanám, ennél jobbat nem kapsz ebben az árkategóriában.
2017. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!