Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 9 éves fiam szeretne mobiltele...

9 éves fiam szeretne mobiltelefont. Milyet ajánlotok? Kb.40ezer Ft értékben keres olyat, ami viszonylag könnyen kezelhető, ujjlenyomatolvasós (ne kérdezzétek, miért, biztos menőnek gondolja), és viszonylag szép képeket készít.

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy minek neki, saját gyűjtött pénze, hadd vegyen belőle, ha már erre vágyik.

Ha az ár felett van kicsit, még jöhet, legfeljebb kiegészítjük egy kicsit.


2017. júl. 11. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ezt nézd meg, vagy inkább nézze meg a fiad hogy ezekből mi tetszik neki.

2017. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom a kamera, meg a többi csilli-villi baromság neki még nemannyira fontos:) Csak játékokra kel neki ugye?

Te milyen árkategóriában gondolkodsz? (csak mert 10-20000 forinttól vannak egész jó mobilok) a határ a csillagos ég. Mennyit szánsz neki mobilra, már csak ez a kérdés?


Csak mert a nagynéném a 6 éves fiának vett egy huavey p9-et (de minek? na ezt tőle kell megkérdezni) de csak játékokra. Na meg újabban regisztrált a facebookra, és most az a "divat" de minek??? Szerintem még az túl korai. Tehát szerintem a fiadnak még jelenlegi életkorában egy "lebutított" okosteló is megteszi.

2017. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igazából van már egy okostelója, (két éve vette, szintén saját pénzből) egy Samsung Galaxy Trend 2 Lite, ennél nagyobb kijelzőjűt, és "okosabbat szeretne.


Az árat írtam, 40ezret szánna rá, mi pár ezer Ft erejéig kiegészítjük, de azt szeretnénk, hogy ő maga állja a nagyobb részét.


És igen, játék, fényképezés a lényeg, életkorából is adódik...

2017. júl. 11. 11:52
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja, és a facebook egyelőre nem érdekli, többk osztálytársának már van, de szerencsére nem tartja vonzónak.
2017. júl. 11. 11:53
 5/12 anonim ***** válasza:

Az eustock.hu oldalon találsz 35ezerért Meizu m5-öt,45ezerért pedig Xiaomi redmi 4x-et. A meizu jobb választás lenne szerintem de a kisfiadnak mindenképpen a Xiaomit ajánlanám mert a Meizunál nem biztod hogy alapból. Fel van telepítve a Play Áruház és mivel ehhez ő még nem érthet,nem tudja feltelepíteni,lényegében nem tudna játékot letölteni.Ha erre a telefonra esne a választás akkor telefonon meg kell érdeklődni hogy fel van e rá telepítve.

Ezeken a telefonokon kívül nem nagyon találni ujjlenyomatolvasós telefont ennyi pénzért, de alapvetően 9évesen teljesen felesleges is.

2017. júl. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Jaaj, szegény gyerek! Hát komolyan azt akarod hogy kemény 9 évével le legyen nézve, ki legyen közösítve? Vegyetek neki ájfont, ez a minimum! De természetesen a legújabbat! És az nem buli ám, hogy a saját véres verejtékével megkeresett pénzből veszi, az csak úgy az igazi, hogy neki mindent megvesztek, ti meg a küószöböt rágjátok! Amúgy is szokjatok hozzá, az elkövetkezendő kb. 50 mamahoteles évben ez lesz :)
2017. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak a xiaomi !!!
2017. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Sajnálom, hogy ez jött le neked ebből. Nem tudom, miért vagy ilyen elkeseredett, hogy csak irigykedsz vagy alaptermészeted ez, azt már csak te tudhatod. Fel a fejjel, javulhat még az életed.

2017. júl. 11. 12:10
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Örökre marad hülye a gyereked, ha megveszed neki. De a te dolgod.
2017. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:
100%

Szerintem határozottan a Xiaomi Redmi 4X a legjobb. Megéri az árát. Az alap játékokat is vinni fogja neki szépen, plusz van rajta ujjlenyomat olvasó, elég jó a kamera, szép a kijelző stb.


Aki ezzel a "minek neki?" Szöveggel jön, az csak egy ezredfordulóról maradt le, semmi többről. Üdv. 2017-ben, megérkeztetek?

2017. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!