Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma letöltöttem az ISO-11 béta...

Bazsi_17 kérdése:

Ma letöltöttem az ISO-11 béta verzióját és amikor megnyitok egy alkalmazást és beakarom zárni, többször kell bezárnom hogy eltünjön! Másoknak is van ilyen?

Figyelt kérdés

#ISO-11
2017. júl. 11. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Iso 11 :D Gondolom az egy iOS 11... És igen, nekem is ez volt. De még szerencse, hogy csak bétának hívják. Nemsokára jön a második publikus béta, remélhetőleg abban kijavították.
2017. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fejlesztői verzió. Az első 3-5 béta pedig mindig tele van hibákkal, de ez a lényege a bétának. A telefonodnak se tesz jót és nem is ajánlott azt használni a mindennapokban.

Azért, hogy felvágj a haverok elött egyszer, hogy neked már ez van teljesen fölösleges.

2017. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Megjelent már a nyílt béta első verziója, abban is benne van, és hamarosan jön a második.
2017. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat ! Igen kicsit elcsúszott IOS :D de hát ez van n! :D
2017. júl. 11. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
a public beta is béta, teljesen mind1, hogy fejlesztőknek van-e vagy a "nagyközönségnek". nem tudom amúgy miért kell csodálkozni, hogy bugos :D
2017. júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Persze, én csak arra reagáltam, hogy ez nem a fejlesztői cerzió
2017. júl. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!