Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG g4 bőrhátlapja cserélhető...

LG g4 bőrhátlapja cserélhető vagy levehető?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy vmelyeken van bőrborítás, és vmelyeken nincs.

Tudásilag is van különbség köztük, ha egyáltalán van?



2017. júl. 11. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudásra semmi különbség, mindössze annyi hardveres különbség van LG G4 és LG G4 között, hogy van belőle dual sim-es változat is, ez viszont semmilyen összefüggésben nincs a hátlappal, szabadon kombinálható!

Azt nem tudom, hogy a bőr borítás levehető-e, viszont a G4 készült sima műanyag hátlappal is, bár ez iszonyú ritka. De a G4 egész hátlapja levehető, mint a régi telefonoknak, szóval nem nehéz kicserélni, ha esetleg valahol találsz hozzá gyári vagy utángyártott műanyag hátlapot.

2017. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! nekem pont, hogy tetszik a borítás rajta.
2017. júl. 12. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Most jut eszembe, egyszer olvastam, hogy a széle idővel kopik, de komplett leválásról még nem hallottam. :/ Ha gondolod megkérdezhetem, egyik haveromnak pont ilyen van!
2017. júl. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves tőled, köszi:)

[link]

Az a kérdés, hogy a bal oldali műanyag hátlapos telefonok és a bőrborításos telefonok között van e különbség.

pl a műanyagokra is rakható e bőr.

2017. júl. 12. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos így nem tudom, legfeljebb egyedileg, nem pedig gyári bőr.
2017. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Tudomásom szerint a G4-eket alapból két hátlappal csomagolták: egyik a bőrborítású, másik sima plasztik. Azt pattintod rá, amelyik szimpatikusabb...
2017. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na épp most beszéltem haverommal Messengeren, és azt mondja, hogy nem tud leválni, mert valójában nincs is rajta bőr, csak maga a hátlap külső felülete bőr hatású műanyag! Ezt mondjuk még én sem tudtam :O :/

1 éve van meg neki, és mivel műanyag, pont ezért tudnak kopni a sarkai, ezt ő is említette, és hogy pont ezért van hozzá mégegy hátlap a dobozban, egy sima szürke.

2017. júl. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor 2 hátlappal adják, ez jó.

Köszi!

2017. júl. 12. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!