Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren nem tudok felvenni...

Messengeren nem tudok felvenni valakit, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Messengeren rákerestem barátnőmre és nem engedte hogy felvegyem, pedig barátnőm épp azon beszélt valakivel, szóval elérhető volt, de mégis "valami hiba történt", mi lehet a probléma? :'(

2017. júl. 11. 20:27
 1/8 anonim válasza:
Ha te nemrudod próbáljon meg a barátnőd tèged felvenni ha ez semjó akkor firssitsd a messengert
2017. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Vagy ne messengeren keressrá han facebookon ès irj rá
2017. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Frissítettem, de így sem engedi és ő is próbálta már, de semmi... Facebookom nincsen, nem is akarok.
2017. júl. 16. 18:12
 4/8 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám 😢
2017. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
És nekem is ez a problémám!
2017. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt, hogy felvettem vkit messengeren, és próbálok neki "integtni"meg üzenetet küldeni, és ilyenkor kiírja a messenger hogy" ez a személy jelenleg nem érhető el". Igaz, én is facebook nélkül vagyok, de viszont pl volt egy másik ilyen személy, akinek azonnal tudtam írni. Valaki tudja mit lehet ilyenkor tenni?(hosszútávon baromi idegesítő ez az egész)
2018. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
5. Ugyanaz a probléma van nálam is
2018. febr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van. És én se tudok vele mit kezdeni.
2019. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!