Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 128 gb vagy Samsung...

IPhone SE 128 gb vagy Samsung Galaxy S7 Edge? Szerintetek melyik telefont érdemesebb megvennem?

Figyelt kérdés
Az Iphone egy huszassal lenne olcsóbb

2017. júl. 11. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a két telefon között nagy különbség van. Az S7 Edge inkább az i7 Plus környékén van. Neked mi kell? Android vagy iOS? Kicsi vagy nagy kijelző? Amoled vagy IPS? Az S7 hány GB-os? Neked mennyi kell? Szükséges, hogy gyorsan, bármely eszközzel kompatibilis legyél? Ezekre (+ az a 100, amit nem volt kedvem leírni) csak te tudod a választ.
2017. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az S7 32gb-os és ugyebár bővíthető.


Nekem az lenne a legfontosabb, hogy minél időállóbb legyen a készülék. Minimum 3-4 évig szeretném, hogy remekül működjön.

2017. júl. 11. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Akkor felejtsd el az androidos készülékeket, régen volt már az amikor tényleg jól össze volt rakva, fémből, normális garanciáztatással, szervizzel.
2017. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 5 hónapnál több időre kell akkor az Se
2017. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenben jobb az s7 edge, de feleslegesen tetted fel a kérdést, mert te már eldöntötted hogy se-t veszel..
2017. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az S7 Edget venném meg.
2017. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
S7edge mindenkepp
2017. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Apunak legújabb Iphone van, öccsének legújabb Samsung. Én mindkettőt kölcsön kértem nézegetni és az Iphone-t volt jobb élmény használni. Apu Iphone 7 előtt az 5-öt használta. Még mindig jól lenne az is, de akciós volt a 7 és ezt nem tudta kihagyni. Nekem android telóm volt eddig és sz@r volt nagyon. Nem évekre tervezték az biztos. Szerencsére enyém lett az Iphone 5.
2017. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!