Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon számokat hogyan tudom...

Telefon számokat hogyan tudom leszedni a tönkre ment telefonomról?

Figyelt kérdés

LG G3s telefonom tönkre ment ( 2,5 évig bírta ), bekapcsolni se tudom, DE a telefon számok nagyon kéne róla van valami ötletetek?


És szerintetek milyen telefont vegyek? ( Én Samsung galaxy S8-ra gondolok, de más ötletet szívesen elfogadok )


Illetve mivel még nincs saját keresetem, így a szüleim azt mondták, hogyha a csomagban valamilyen akciós telefon, akkor azok közül választhatok, ezek mennyire jó telefonok lehetnek?



2017. júl. 11. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az S8 nem éri meg az árát, de ezt neked kel eldönteni.

Nekem évek óta nem kellett névjegyek mentésével foglalkozni, automatikusan szinkronizál mindent az android a google fiókkal.

2017. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a google -fiókkal, hogyan tudnám előszedni a telefon számokat?
2017. júl. 12. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


De itt nincs fent, mert nem mentettem rá :(

2017. júl. 12. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mese, el kell vigyed szervizbe. Az, hogy nem tudod bekapcsolni, nem jelenti azt, hogy elveszett minden, menthetők az adatok, csak hozzáértő emberek és eszközök kellenek hozzá.
2017. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2017. júl. 12. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!