Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S vissza ios 9-re?

IPhone 5S vissza ios 9-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy iPhone 5S-em a jelenleg elérhető legújabb ios 10-es operációs rendszerrel és az lenne a kérdésem, hogy lenne rá bármilyen mód, hogy visszategyem rá az ios 9-es rendszert? Nagyon megszoktam és hiányzik, próbáltam 2 fajta metódust, de sajnos nem jött össze egyik sem, válaszokat köszönöm előre is!! :)

2017. júl. 14. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem is értem miért, amikor a 10-es ios jobb mint a 9.


Egyébként nem lehet csak előre fele "menni", szóval vissza nem lehet frissíteni.


De lehet van valami informatikus aki megoldja, mondjuk törölni a 10-est és újra felrakni a 9-est.


Van egy iphone bolt a Westend-ben, az iSamurai, őket hívd fel szerintem, és kérdezd meg meg tudják e csinálni amit szeretnél.


[link]


De szerintem akkor is hülyeség, nagyon jó ios a 10-es.

2017. júl. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget, ment a zöld pacsi! :)
2017. júl. 14. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
tényleg hívd fel a boltot, én sajnos nem tudom hogy kell visszaállítani de biztos meg lehet csinálni.
2017. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem megoldható, az Apple nem engedélyezi. Általában főverzió váltáskor van egy rövid periódus, amikor még működnek ezek a trükkök, de aztán az Apple lezárja a kiskaput. Az egyetlen "megoldás", hogy kicseréled a telefont egy olyanra, amin még az iOS 9 fut :)
2017. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, meg sok más szervízzel is, de azt mondták, hogy az Apple már nem írja alá ezeket az ios verziókat, ezért sehogy sem lehetséges visszaállítani. Mindenesetre köszönöm szépen! Ment mindenkinek a zöld pacsi! :)
2017. júl. 14. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem személyes véleményem hogy nem is kellene, mert az újabb mindig jobb ios-nél.


én sosem telepítenék visszafele.

2017. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!