Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J5 telefonon,...

Samsung Galaxy J5 telefonon, hogyan lehet beállítani nem gyári hangot üzenet vagy egyéb értesítés hangjaként?

Figyelt kérdés
Már úgy érzem mindent megnéztem benne, de mégsem jövök rá. Valaki tudja esetleg?
2017. júl. 14. 18:42
 1/7 anonim válasza:

Rámész egy zenére; beállítások, beállítás csengőhangként.

Vagy a telefonodban beállítások, hangok és rezgések, ott van, hogy csengőhang és betudod állítani az optimális zenét. Ugyan így az értesítést.


Elég egyszerű, szóval szólj, ha nem ez volt a kérdésed. :D

2017. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De igen, ez lett volna a kérdésem. Csakhogy!!!

Ez a telefon így nem enged beállítani más hangot üzenet és értesítés hangnak, csak a gyárit. Csengőhangnál felkínálja az eszközről való választást, de üzenetnél nem. Csak a gyáriak közül lehet választani. Tudom, hogy általában úgy lehet ezt beállítani más telókon ahogyan írtad, de ez a teló ezt nem hagyja. Ezért kértem itt segítséget. De nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2017. júl. 14. 19:03
 3/7 anonim válasza:

Nekem is J5-öm van.

Neked J5 2016?

2017. júl. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem sima J5 és most néztem meg.

Tényleg nem lehet értesítés hangot beállítani, csak hívást. :/

Hát nem tudom erre a választ, bár szerintem nem lehet. :/

Nekem az alapértelmezett skyline van. :/

2017. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Látod, hogy nem lehet?

Na ezért vagyok gondban én is!

De köszönöm, hogy segíteni próbáltál!

2017. júl. 15. 09:44
 6/7 Alex Fly ***** válasza:

Rootolt telefon esetén másold be a saját hangot a gyáriak közé. A /system/media/audio mappában találsz három alkönyvtárat: a Ringtones a csengőhangok, a Notifications az üzenethangok, az Alarms a riasztási hangok tárolására szolgál. Ezután már megtalálja őket.

Vagy ha ne rootolt, a telefon tárhelyén létrehozott ilyen nevű mappába bemásolva is működik -legalábbis az általam ismert készülékeken. Néhány esetben egy restartra is szükség lehet.

2017. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En se tufom beallitani sajnos,ilyen telom van.
2020. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!