Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valaki nem ismerősöm és...

Ha valaki nem ismerősöm és írok neki Facebookon, akkor megkapja vagy látja?

Figyelt kérdés

Nekem volt, amit fél év után vettem észre.

Nagyon fontos lenne, hogy elérjem.


2017. júl. 14. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Megkapja, csak nem közvetlen az üzeneteknél lesz, és nem jelzi ki neki hogy új üzenete van, csak ha rámegyek az egyéb üzenetekre.
2017. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval legetséges, hogy évekig észre sem veszi.
2017. júl. 14. 19:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is csak most, 2 év után vettem észre hogy valaki írt nekem aki természetesen nem az ismerősöm.
2017. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Balamit lehet tenni, hogy esetleg megkapja biztosra?
2017. júl. 14. 19:56
 5/8 Captain Logic ***** válasza:
100%
Nekem, amikor messengeren írt valaki, aki nem volt az ismerőseim között, azonnal jelzett, hogy engedélykérésem van.
2017. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor még volt közvetlen Facebook-üzenet, bárki bárkitől kapott üzenetet, a rendszer akkor is jelezte, ha az üzenő nem volt ismerős. Amióta már csak Messengeren keresztül lehet üzenni, azóta a Facebook már csak ismerősöknél jelzi, másvalakitől kapott üzenetet csak akkor látja az illető, ha belép Messengerbe, tehát attól függ, milyen gyakran van bent! Tehát mindenkitől megkapja, csak a belépés gyakoriságától függ, hogy mikor látja!
2017. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
78%
Bocsi, hogy ide pofátlankodok 1 kérdéssel, de ha valaki nem ismerősöm és véletlen ramentem az üzenetre de nem írtam azt nem látja ugye?
2019. máj. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nem, csak ha küldesz neki üzenetet!
2019. máj. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!