Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted hogyan vegyem meg?

Szerinted hogyan vegyem meg?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy számomra tökéletes telefont, több tesztelést megnéztem róla, tehát klassz.

60k alapjába véve, de most az egyik oldalon csak 50, de találtam használtan 30-ért is garanciásan és számlával. A készülék 3 hónapos.


Vegyem meg 0 naposan 20 ezerrel többért, vagy használtan? (Az eladó képeket csatolt és látszik a telefon állapota.)



2017. júl. 15. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen telefon?

Vajon miért adja el valaki ha annyira tökéletes lenne, és még garanciás is.

2017. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még van rajta garancia, és mégis eladja, lehet rá magyarázat, hogy esetleg talált közben mégjobbat, ami mégközelebb áll az igényeihez. Bár én használtan sose vennék telefont, hiába van rá garancia, mert 3 hónap alatt használhatták elég sokszor is, amik következtében rendesen elhasználódott hamar, így ha garancia van is, időbelileg nem biztos hogy megéri, ki tudja hányszor kellene majd vele szervizbe rohangálni! Bár ehhez azt is tudni kéne, hogy ár-érték arányban milyen! Pontosan milyen telefon?
2017. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meizu M5
2017. júl. 15. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ: ha csak 2/16 gigás változat, akkor mindenképp használtan, mert a 30 ezret megéri, de 50-et nem, ha viszont a 3/32 gigás, akkor a helyedben nem kockáztatnék, és inkább az újat venném! Bár mondjuk a Smartshopban 42 ezerért van már Meizu M5 Note is, ami sokkal szuperebb, feltéve ha nem túl nagy az 5.5"!
2017. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézdd meg az eustock.hu-n is az árakat. 2 GB RAM-osat ne vegyél már semmiképp. Ha veszel telefont, inkább újat vegyél, még ha drágább is. Kérdezdd meg hogy az eladótól, miért akarja eladni a telefont, és hihető-e a válasza. Egyébként én nem választanám ezt a típust: valóban jók a paraméterei ár/érték arányban, de a menüje nem biztos, hogy megszokható lesz. Javaslatom: Redmi 4X. 3 GB RAM + 32 GB tárhely, többi paramétere hasonló, 44.900,- az eustockon, újan.
2017. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!