Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem fogadja el a megadot...

Miért nem fogadja el a megadott jelszót a telefonom?

Figyelt kérdés
Ujjlenyomattal lehetett felnyitni, aztán újraindult és az ujjlenyomat mellé megadott jelszót kérte, aminek minden alkalommal ugyanazt írom be, mégsem fogadja el. Most már ott tartok, hogy csak óránként próbálkozhatok egyszer, de nem fogadja el. Újrarakni nem szeretném, ugyanis a belső tárhely nagysága miatt mindenem a telefonon van, nincs külön sd kártyám.

2017. júl. 17. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Mert hibás a jelszó.
2017. júl. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A minden alkalommal ugyanazt írom be részt úgy értettem, hogy minden alkalommal ugyanazt adom meg. Félreérthetően fogalmaztam. Megpróbáltam nagy és kisbetűvel, ékezettel és anélkül is, ugyanazt a szót, de nem működik.
2017. júl. 17. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy te minden alkalommal azt írod be, hogy kalap, az nem azt jelenti, hogy a kalap a jelszó. Nem tudod neki bedumálni. Különben rakhatod újra is, a helyzet semmit sem fog változni.
2017. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!