Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Magyarországon mikortól...

Magyarországon mikortól kapható Oneplus 5?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem jó, ha a gyártó oldaláról rendeled meg?
2017. júl. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Trevor. ***** válasza:
Hivatalosan soha. Árukeresőn megtalálod szürkeimportosan. De inkább rendeld meg innen: [link]
2017. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazából azért nem akartam onnan mert azt hittem itthon is kapható lesz és ha van vele valami bajom akkor lesz hova bevinnem itthon, nem kell visszaküldenem. Vagy így is lesz itt szervíz? Persze remélem hogy nem lesz baja 😀

Am erre a feltüntetett árra még rárakódik az áfa meg a szállítási költség? Úgy mennyire jön ki kb?

2017. júl. 17. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:

Magyarországon soha nem volt szervize az OnePlus-nak. Maximum egy helyen tudnák még megjavítani, ahol a többi kínai telefonét, de azért is pluszban kell fizetni érte.


Boltban ha megveszed, akkor ha elromlik a készülék, akkor ők is, ugyanoda küldik vissza, ahova Te is visszaküldenéd.

Na ebből kiindulva, szerinted megérné boltban venni az One Plus 5-öt?

2017. júl. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezek szerint nem. Az árral kapcsolatos kérdésre vki tudja a választ? És ha az áfa rárakódik azt hogy, kinek, mikor kell fizetni? Amikor átveszem? Még sose rendeltem külföldről telefont, ezért van ennyi kérdésem

Válaszokat előre is köszönöm 😊

2017. júl. 17. 19:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Tessék.

[link]

2017. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben azt az infót kaptam h európai raktárról jön és a feltüntetett összeget kell csak kifizetni.
2017. júl. 19. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha eu-ból rendeled akkor nincs se áfa, se vám.
2017. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tibor8815 válasza:

Szevasztok! Én a hivatalos ONEPLUS oldalról rendeltem. Szállítás ingyenes lett volna ha nem expressz szállítást választom és vettem hozzá még 25 Euro értékben tartozékot.

Telefon: 500 Euro - 150.000Ft

Kiegészítő: 25 Euro - 7500Ft

Expressz szállítás: 10 Euro - 3000Ft

Végösszeg: 160.500Ft

De a magyar hitelkártyáról 169.000Ft-ot vontak le. Devizaátváltás címszóval.

2017. júl. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!