Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek így jó lesz?

Szerintetek így jó lesz?

Figyelt kérdés
A telokomnál sajnos van tartozásom most kaptam egy levelet,hogy 07.18-ig rendezzem ,mert jogi útra terelhetik ez a második felszólítás. Nem fizettem mert nem küldték a netet. De csak holnap délután tudom befizetni 14:30 után ,mert dolgozom. Az még belefér vagy már jönnek a behajtók vagy hívjam fel a telekomot?
2017. júl. 17. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha 18-án rentezed a TELJES tartozásod, akkor nem lesz gond,

De mi az, hogy "nem fizettem mert nem küldték a netet"

Ha baj van a nettel, nem "nemm fizetek" hanem hívom a szolgáltatót, hogy baj van

2017. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hivtam ,az volt a válaszuk hogy nincs gond a nettel...ennyit róluk
2017. júl. 17. 20:10
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Akkor tessék bemenni és ott panaszkodni. Ha nem fizetsz, akkor csak te jársz rosszul.
2017. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy ahogy irják. Sőt nekünk is volt már ilyen-olyan probléma és az lett a vége hogy ők felajánlották néhány ezer forint jóvá irást. Csak okosan és jól kell beszélni velük, és akkor mi járunk jól.
2017. júl. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!