Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az, hogy egy...

Hogy lehet az, hogy egy telefonnak minden üzletben más az ára?

Figyelt kérdés
Akarok venni egy samsungot de nem tudom, hogy mi a különbség a 250 000-es és 180 000-es között.teljesen össze vagyok zavarodva.

2017. júl. 17. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik helyen több hasznot tesznek rá, mint máshol. Nincs ezeknél meghatározva hogy minden boltban ugyanannyiért kell árulniuk. Van aki megveszi drágábbért is ugyanazt.
2017. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ooo értem

Köszönöm :D

2017. júl. 17. 23:30
 3/4 Trevor. ***** válasza:
Hol gyári garancia, hol szürkeimportos bolti garancia van.
2017. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Változó a vele kapható szolgáltatás is.

Az olcsóhoz szinte semmi sem jár. Ha elromlik akkor Móricka fogja javítani a sufniban fázisceruzával, vagy azt mondják rögtön hogy megvonják a garit mert beázott és te meg pisloghatsz a 180 ezredért cserébe.

A drágább helyen (nem feltétlenül, előbb nézz utána) normális háttérszerviz jár a pénzért.

Kérdés hogy kinek mi éri meg.

Pl. ha lopott biciklit veszel, azt is lehet tekerni, csak ha 3 nap múlva ketté törik középen, nincs kihez fordulnod vele.

Az se mindegy hogy panasz esetén neked kell csomagban postán küldözgetni és veszekedni a harmadik után is hogy még mindig ugyanaz a baja ha egyáltalán visszakapod, nem veszik fel a telefont hetekig, vagy beballagsz vele egy szakszervizbe és esetleg kaphatsz másikat ha olyan baja van.

Egyéni mérlegelés dolga a választás.

2017. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!