Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone se 32gb megfelelne nekem?

Iphone se 32gb megfelelne nekem?

Figyelt kérdés
Szóval kellene egy olyan telefon,ami nagyon gyors,és még két-három évig az is marad,fontos szempont,hogy kicsi legyen,jó legyen a kamerája.Azért erre esett a választásom,mert relatív olcsó,és újonnan a 32gb-s model tokkal plusz fóliával,egy év garanciával mindössze 95500 ft-ba kerül ingyen szálítással,ami szerintem nem sok,leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi,illetve arra,hogy mire elég a 32gb,meg persze arra is,hogy az általam meghatározott szempontoknak megfelel-e.A válaszokat köszönöm.

2017. júl. 19. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek olyan van, nagyon szereti :) Egy éve van meg, és panasza még nem volt rá, neked sem lesz min 3 évig, ha csak nem eleve hibásat fogsz ki :D Gyönyörű képeket készít mindkét kamera, mindennapi használatra pedig a 32Gb is elég :) Igaz nem vagyok elkötelezett Apple fan, de tény hogy ez a telefon nagyon jól lett összerakva :D
2017. júl. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elvileg a kis kijelző miatt még az iphone 6s-től is gyorsabb egy kicsit ez igaz?
2017. júl. 19. 01:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyorsabb,egyforma csak olyan mint egy 5s ben mondjuk egy 6s..szóval szerintem nem rossz sokáig lessz gyors lásd IPhone 4 et még a mai napig haszálják..
2017. júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem gyorsabb tőle.
2017. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Ennyiért azt mondom, hogy még meg is éri, ha mindenképpen kicsi telefont akarsz.

A 32gb a felhasználási szokásaidtól függ. Nekem pl. zenék nélkül elég lenne.

2017. júl. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!