Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be az iphone-om,...

Nem kapcsol be az iphone-om, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok a mai nap folyamán szeretett iphone 5s-em csak úgy fogta magát és kikapcsolt(black screen)És nem tudom bekapcsolni,utána olvastam hogy a probléma megoldása egy HARDRESET lehet,csak ezzel az a probléma hogy nem jó a home gombom,ugye mint mindenki tudja csak úgy lehet resetelni ha lenyomva tartjuk a Home gombot és a lezáró gombot,próbáltam töltőre dugni,nem reagláb(annyit lehet tudni hogy töltő érintkező hibás is,elkell mindig találni a pontot hogy töltse,de most nem sikerül) Mit tegyek?

#iPhone #nem működő home gomb #igy nem tudok HARDRESETELNI
2017. júl. 19. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Bele ne halj...
2017. júl. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Vidd el szervízbe, mást nem tudsz tenni.
2017. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Az első kettő mekkora egy nyomorult...A kérdésre válaszolva én még megpróbálnám utolsó megoldásként a bekapcsoló gomb+hangerő le gombokat,(i7-en már igykell) talán működik, de ha nem akkor szervíz...:/
2017. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagyok nyomorult kedves utolsó, mert nem a telefonom körül forog a világ? Mindenki tudja, hogy az ájfon mekkora egy f os telefon. Le lehet pontozni, de a kérdésből is látszik, hogy igaz, aztán megy a nyávogás, hogy nem működik. A telefon arra van, hogy felhívjak valakit, nem arra, hogy egész nap simogassam.
2017. júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
remélem, hogy egyszer a te telefonod is elromlik, és majd tök nyugodtan ülsz a seggeden, senki nem fog tudni elérni :D ha esetleg mégis elkezdenél panaszkodni, majd ráfogjuk, hogy neked is csak az hiányzik, hogy egész nap símogathasd...agyhalott.
2017. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szaros 1 éves androidom(100k fölötti Samsung) meló közben(nem, nem a futószalag mellett) gondolta hogy ő most se nem működik, mint Gps se mint telefon, cask úgy van és az is gyorsan merül. Tizezrektől buktam el aznap mert a telefonom hozzátartozik a munkavégzésemhez. Lehet te a havi 2000 forintos feltöltéseddel és a szalag mellett állva kibirod pár napig hogy ne telefonálj ne beszélj ügyfelekkel és kössél szerződéseket, sokan nem engedhetik meg maguknak hogy 2017 ben az okostelefonjuk ne működjön. Valakinek fontosabb hogy egy telefon hiba nélkül működjön ahogy kell és nem sajnál rá kiadni 200k+ forintot.(a kérdező telefonja 4 éves és a Samsungom másfé évesen haldoklott)Térj már észhez te nyomorult :)
2017. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdező nem említette azt, hogy a munkájához szükséges a telefon. De remélem, megoldotta a problémát.
2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!