Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alapvetően elég egy okostelefo...

Alapvetően elég egy okostelefonra védelem céljából egy tok, vagy fólia sem árt?

Figyelt kérdés
Tud egy szilikontok kellő védelmet adni esések és karcok ellen?

2017. júl. 20. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
A képernyőt a tok nem védi, szóval nem át a fólia. De egy komolyabb leejtés ellen ez sem nyújt védelmet, szóval csak óvatosan.
2017. júl. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:
73%

A tok a házat védi, a fólia a kijelzőt. Ha biztosra akarsz menni, akkor tok + fólia + valamilyen sport tok.

Nekem ilyesmi van:

[link]

2017. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Létezik olyan szilikon tok, amely mindkét oldalt védi:


[link]


Nekem bevált.

2017. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Kellő odafigyeléssel elég egy tok, főleg ha a melód a hobbid sem olyan ahol sérül, karcolódhat.
2017. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Szilikon nem, de egy bőr borítású szivacs flip tok elég hozzá, viszont a kijelzőt az is csak akkor védi, ha éppen be van csukva!
2017. júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan tok, ami az egész mobilt védi, így ha abba beleteszed, még teljesen vízálló is. Olyant láttam az egyik osztálytársamnál.
2017. júl. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!