Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Kicsit jobban hozzá...

SOS! Kicsit jobban hozzá értőek! Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Az emlúlt két évben használtan vettem 2-3 telót, de már elegem lett az akksis és az elhasznált gondokból...

Volt egy Huawei p7-em, mindig akkor fagyott le, mikor szükségem volt rá, és akkor tette be az ajtót, mikor reggel nem költött fel- azóta óczkódom a Huaweiektől.

Aztán volt egy iphone 5s- használt révén kb 4x kellett új töltőt vennem hozzá, fél napig birta az akksi, amúgy meg imádtam, ahogy müködött.


Szeretnék venni egy új telefont, amiről tudom, hogy csak én használom és nem hagy cserben. A gond az, hogy egy új iPhone-ra vagy a legújabb Samsungra sincs keretem. Ezért valami kevésbé ismert és márkás telefont szeretnék, viszont nem tudom melyik legyen.

A kikötéseim annyiban merülnek ki, hogy sokáig tartsa az aksija(3000mAh-tól már jók?) ne kelljen egy nap 2x töltenem, illetve viszonylag gyors legyen, tehát ne álljon le reggelente az óra alkalmazás, és ha gyorsan kell elővennem valamit ne hagyjon cserben(3Gb Ram-tól már jók?)

Lány vagyok és nem igazán értek ennél jobban hozzá. Nem kell tökéletesen kinéznie, de annak felettébb örülnék, ha még a kamerája is jó lenne, de ha ebbe a keretbe nem fér bele, akkor csak a fent emlitettek fontosak.

Körülbelül 70ezret tudok rászánni.

Örülnék bármilyen tippnek/tanácsnak! :) 20L


2017. júl. 20. 19:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy TE Blade A610 Plus ami leirás alapján nagyon tetszik, ti mit gondoltok?
2017. júl. 20. 20:05
 2/6 A kérdező kommentje:
*ZTE
2017. júl. 20. 20:06
 3/6 Trevor. ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Huawei P9 Lite (2017), Huawei P8 Lite (2017) a kettő ugyanaz


Ezekkel az újabb Huawei telókkal már nem hinném, hogy átlag felhasználás mellett fagyás jönne elő.

2017. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! A honor és a xiaomi tetszik!

Találtam még a Sony Xperia M5-öt megfelelő árban, szerintetek jobb-e ezeknél?

2017. júl. 20. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nem is ismerem a Sonyt, de volt a családba Sony, meg Sony fan volt a gyerek , de nagyon elment a kedve tőle. Most Oukitel K6000 van neki. Azt mondja össze se lehet azokkal hasonlitani, annyival jobb ez.
2017. júl. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A honor az a huawei brandje. És egyébként tényleg megbízhatóak a telefonjaik. Xperia m5 már régi telefon azt nem ajánlom manapság megvételre. Na de amit az utolsó válaszoló írt az elég nevetséges. Addig stimmel hogy össze se lehet hasonlítani a sonyt az oukitellel, na de hogy szerinte utóbbi a jobb az baromság. Mérföldekkel jobbak a sony készülékei, egy lapon se lehet őket említeni.

Amúgy a xiaomi redmi 4es sorozat valamelyik tagját is nyugodtan megveheted, nem fogsz csalódni. (xiaomi redmi 4x,redmi note 4)

2017. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!