Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játsza le az iPhone-...

-nandor- kérdése:

Miért nem játsza le az iPhone-m a régebbi videókat?

Figyelt kérdés
iPhone 5s-em van. Amikor elinditok egy videót, elkezdi betölteni, majd megjelenik egy felkiáltó jel
2017. júl. 21. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
21%

Jön az utált "androidos sablonduma", lehet le leszek pontozva érte, de akkor is ez van:

Az ok egyszerű. Az iPhone indokolatlanul túlajnározott, mocskos drágán. Egy presztizstermék, státuszszimbólum, az árához képest. Térj meg, sokkal használhatóbb egy "robotos teló"

2017. júl. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Mivel próbálod nézni?
2017. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Captain Logic ***** válasza:
43%
#1 mert az androidos telefonok arról híresek, hogy 3-4 évig hibátlanul kapják a frissítéseket, mi? :,)
2017. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nem egy android-iOS háborút akarok kirobbantani....Csak segítséget kértem
2017. júl. 21. 14:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem mi a probléma :D az összes videó fel van töltve az iCloud-ba, ezért csak akkor játsza le a videókat, amikor az internetre rá vagyok csatlakozva. :)
2017. júl. 21. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!