Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Android miért ilyen xar?

Az Android miért ilyen xar?

Figyelt kérdés

Fagy, összeomlik, lomha, megbízhatatlan, újraindul, gyári rendszer(csak ismertebb programok vannak telepítve Play Store-ből). Legalább is ez az elmúlt 3,5 évem tapasztalata. Ezeken az eszközökön csinálta:

-Nexus 5

(-kitérő: iPhone 6, ezt imádtam de leesett a negyedik emeletről)

-Nexus 6P

-Google Pixrl Plus(külső design kabaré, neve is színei is mintha hét éveseknek tervezték volna de viszont mégis megvettem hisz referencia anrdoidos telefon mégse lehet rossz)


Mondjátok hogy velem van a baj mert nem hiszem el h a vezető telefon Os ilyen rossz lenne. :(


2017. júl. 21. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neked biztos nincs szerencséd a telefonokkal. A családban szinte mindenkinek androidos van , kettő iphone van.

de ezekkel még szinte semmi probléma nem volt eddig. Nem fagy le, nem áll meg nem csinál semmit , csak működik normálisan.

Nem lehet az hogy te elnyomogatod és nem értesz hozzá?

Nem sértésként.

Ulefone Power, Oukitel, Doogee, Homtom, Lenovó, THL, és semmi probléma nincs velük , pedig már lassan két éves is lesz némelyik.

2017. júl. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Hát azt nehéz elhinni, hogy a Google Pixel Plus azokat a tüneteket produkálná amiket leírtál mivel az egyik legjobban optimalizált androidos telefonként tartják számon. Az android hibái összehasonlítva az Iphone IOS-ével ami úgy lett megalkotva, hogy csak az Iphone-on fusson aminek adott a hardverfelépítése ellenben az android ami egy "univerzális" operációs rendszer amit szinte bárhova fel lehet nyomni - a Samsung telefonoktól kezdve a noname kínai telefonra, az autó navijába, mikrohullámú sütőbe, az űrállomás légzsilip vezérlő rendszerébe - szóval a határ a csillagos ég. Ezért az androidot mindig az adott platformra kell optimalizálni és ezt sok telefongyártó cég nem épp a legjobban szokta kivitelezni. De a prémium és ismertebb márkák telefonjain nem tapasztaltam semmi olyan hibát ami kicsapta volna a biztosítékot nálam.
2017. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Androdidos telok közül a gyári hibásakat sikerült kiválasztani :(

Vegye meg más neked az androidos telefont hátha szerencséd lesz.

2017. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem nég sose volt ilyen gondom, elöző telefonom Nexus4 mai napig hasít, pedig tele van szeméttel, most egy HTC M9-et gyapálok éve, soha nem fagyott le, és még lassulást se tapasztalok, nagyon elégedett vagyok vele.
2017. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*2 éve
2017. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nem bántásból, de 100% hogy "benned van a hiba" ha megveszel egy 200+ezres telefont és még csak a nevét se tudod, mivel nem létezik olyan telefon h Google pixel plus. Csak pixel és pixel xl modellek léteznek. És amúgy nem az androidon múlik hogy rossz e a telefonod, a gyártón múlik hogy hogyan optimalizálja a rendszert.
2017. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

A kérdésed értelmezhetetlen. Az Android egyáltalán nem "xar", az általad írt dolgok egyáltalán nem jellemzőek rá.

Ha rendszeresen fennállnak ezek a problémák, az user error. Ilyenkor nem a telefont, hanem a hibásan működő felhasználót kell lecserélni.

2017. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kérdés, nekem egy kínai noname mobilom van, Doogee X5S, de semmilyen általad emlegetett hibát nem tapasztaltam a másfél éves használat során, valószínű, hogy az ismertebb appokkal lesz a gond, a rendszer már stabilnak mondható
2017. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az állítgatás kimerül a háttérkép és a hangerő állításában.

Valóban xl csak már elkezdtem nézni az utódot(iPhone 7 plus) és egész nap csak az jár a fejemben.


Amúgy a pixelen végrehajtottam a gyári állapotra történő visszaállítást. Eddig jó a működése és front kamera képe részletesebb. Ha ilyen marad akkor marad az új Gugli telefonig(valamelyest szeretem az androidot csak hát megvannak a nyűgei :( ).

2017. júl. 21. 23:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos te vagy egy sz*r :( Nem tudod kezelni a fos telefonjaid,és erről sajna nem az os tehet.. Gondolom minden szarsággal telenyomod a play áruházból,mint a felhasználók 90%a. Neked 3310-es való nem androidos vagy iPhone.
2017. júl. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!