Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy LG G4-et...

Szeretnék venni egy LG G4-et de nem tudom h bootloopolni fog-e?

Figyelt kérdés

Tehát lassan összegyülik a pénzem egy használt lg g4re tudom jobban tenném ha várnék meg nem lesz egy ujra pénzem!

Nagyon tetszenek az lg telefonok főleg az lg g3, g4, meg a g flex 2is.

de nagyon sok weboldalon láttam + még youtube vidókban is h bootloopolni fog.

Szerintetek mennyi az esélye h nálam is bootloopolni fog akkor csak egy alaplap csere oldhassa meg a problémát?

akkor pedig nem nagyon lesz pénzem még tartalék alaplapot is venni...

Ha kell elküldöm privátba a kiválaszotott g4et h megnézzétek h ez az a széria-e.

Azt is vegyétek figylembe h szerbiai vagyok igy szerb weboldalrol probálok vásárolni :((



2017. júl. 22. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én másfél éve vagyok g4 tulaj(sajnos)...

Eddig 3 szerviz, kétszer cserélték a telefont mert az lg elmondása szerint ilyen a g4 széria.

Már legalább 3-4 alkalommal minden hónapban megfogadom, hogy soha többet ilyen teló...

2017. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De amugy meg vagy vele elégedve a hibáin kivül?? Akkor egy lg g flex 2 jobb választás lenne??
2017. júl. 24. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!