Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Honor 8 Lite, a képerny...

Huawei Honor 8 Lite, a képernyőzár hátterét hogyan tudom változtatni?

Figyelt kérdés
CM nélkül lehetséges? Mert eddig semmilyen opciót nem találtam. Fájloknál megvannak a képek, de mindnél csak az a lehetőség jön ki, hogy beállítás háttérképként vagy kapcsolat képeként. Előre is köszi!

2017. júl. 22. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Valami magazin feloldást használ, és egyetlen téma van ott, a képernyőzárra.
2017. júl. 22. 17:12
 2/3 anonim válasza:

Nekem honor 8 van és gondolom ugyan az a lelke, igy javaslom a

Beállítások,

Megjelenítés,

Háttérképek és

háttérképek beállítása menü pontot.

Itt felajánlja az

Online és Galéria menüket ahol a galériából a kedvedre való képet kiválaszthatod.

Miután ezt megtetted ( a kép minden irányban mozgatható ) így a finom beállítás után a fenti pipával jóváhagyod és a proram felajánlja, hogy a zárt, vagy a főképernyőt akarod e beállítani.

Miután ezt kijelölted a készülék autómatikusan elvégzi a cserét.

Megjegyzem a képre kattintott kiválasztás nem mindig a legjobb módszer. ( ez tapasztalás )

Minde ilyen jellegü változtatás legjobb módja a " Beállítások.... menün keresztül a legbiztonságosabb.

Üdvözlettel, Rózsa István

2017. júl. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves István! :) Én egészen más irányban keresgéltem, működik! :)
2017. júl. 23. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!