Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tulajdonsagai vannak...

Milyen tulajdonsagai vannak az I phone-nak?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni egy telót csak nemtudom hogy milyent . Varom a tapasztalatokat az i phonerol ... az erintokepernyo az jo dolog , es meg milyen tulajdonsagai vannak ? elore is koszonom a valaszokat
2008. okt. 18. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt elég jól le van írva: [link]
2008. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Sztem várj még az iphone vétellel..vagy fél évet ameddig kijavitják a hibáit 3!!!azaz HÁROM ismerösöm vett és mind a HÁROMNAK
2008. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
folyt.köv...szal mind a háromnak 2-3 héthasználat után tönkre ment!Pedig vigyáztak rá nagyon!Érintőképernyő bedöglött,térerő sehol nem volt..(más T-mobilos telefonnak volt)..aksi nem bírt tovább 4 órát pedig se zenét nem játszott se nem nyomkodta folyamatosan..(egész este töltön volt elötte)..szóval jól gondold meg..én inkább a nokia n95-öt ajánlom
2008. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ebbol Nokia lesz ... Csak azt nem tudom melyik fajta. a Nokia n95 es a noki [link] n96 kozott mi a kulombseg ?
2008. okt. 18. 18:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon van teszt az N95 és az N96-ról is.
2008. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nézd meg még a Nokia N82-őt. Ebben sokkal több funkció van, mint az Iphone-ban, és ez csak 70ezer forint újonnan. Akárki akármit is mond a billentyűiről, szerintem tökéletesek.
2008. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék iPhone-t, de Nokiát sem. Inkább egy érintőképernyős, Windows Mobile-os HTC gép, mondjuk egy Touch Diamond vagy Pro, esetleg a nemsokára érkező Touch HD: 800*480-as felbontású érintőképernyő, bővíthető memória, stb
2008. okt. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy barátom az elsők között vett, és bár kezdetben gondja volt a MobileMe-szolgáltatással, már az is kiválóan működik.


A merülést az okozta, hogy folyamatosan be volt kapcsolva a Wireless és a GPS. Szóval nem árt tájékozottnak lenni, illetve a statisztikának van pozitív oldala is, ahogy minden készülék esetén.


Az biztos hogy az Apple nagyon gyorsan javítja a hibákat, én már nagyon várom hogy lecserélhessem a Nokia N70-emet egy Iphone-ra.

2008. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ajánlom még a nokia 5610 est , bár nincs tele extrákkal de szerintem nagyon jo telefon. ha meg érintő képernyőhöz ragaszkodsz ott a nokia 5800.(elég borsos az ára, tegnap olvastam 2gbs 165 ezer 4gb-s 205ezer(anyit azér nem ér meg, igaz még nincs is a piacon:))
2008. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!