Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 frissítés...

Samsung Galaxy A5 frissítés indul 5 órával ezelőtt. Azóta a SAMSUNG felirat van a fekete képernyőn. Lefagyott, vagy tényleg frissít ennyi ideje?

Figyelt kérdés
Próbáltam az előbb a bekapcsolás-hangerő le gombot, újraindult, de eredménye nem lett.
2017. júl. 27. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy op rendszer frissítés max 1 óra, de inkább 20-30 perc.
2017. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ez így nem normális...😟 Mit lehet tenni vele?
2017. júl. 27. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:

hívj fel egy Samsung szervizt, vagy mondjuk Westendben van Samsung bolt, őket.


Nekem rokonomnak van A3-as, és azon frissítettem már os-t 5-ösről 6-asra, plusz egyéb frissítés, és megvolt 20-30 perc alatt, egyszer sem volt gond.


nálad valami nem ok. szerintem.


[link]


ez a Westend-ben a Samsung bolt, próbáld meg, jobbat nem tudok.

2017. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, így a Westend mem játszik, de köszi a tippet! Kivettem a Simet meg az Sd és nyomkodtam a gombokat újra. Most egy zöldes háttér van egy nagy letöltés jellel. Alatta: Downloading Do not turn off target. Illetve a bal felső részen piros, fehér, kék és szürke feliratok.
2017. júl. 27. 10:31
 5/6 anonim ***** válasza:
hát jó de tanácsot adhatnak.
2017. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Az a downloading mód.

Én a helyedben megpróbálnám odin-nal frissíteni, hátha. Bár akkor sem biztos, hogy jó lesz.

Van youtube-on egy csomó videó, hogyan kell (leírni nagyon hosszú lenne), le tudsz hozzá tölteni firmware-t is, és ha szerencséd van, az adataid is megmaradnak.

2017. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!