Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet úgy telefonálni...

Hogy lehet úgy telefonálni hogy semmilyen háttérzaj ne hallatszódjon bele?

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, de anyum még mindig nagyon visszafog. Tudom ciki, de neki tériszonya van+klausztrofóbiája, ezért nem szereti ha aquaparkba járok. Meg ugye ő tart el, én csak magamra költök szóval megértem.

Lényeg, hogy egésznyáron eddig csak tanultam meg itthon ültem. Ma elmegyek haveromhoz, és holnap kimegyünk a hajduszoboszlói strandra. Tudtok tanácsot adni hogyha hív, milyen helyre vonuljak ahol nem lesz háttérzaj? Vagy hogy lehetne csökkenteni a háttérzajt?



2017. júl. 28. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Headsettel. Annak a mikrofonja jól takarható
2017. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Captain Logic ***** válasza:
100%
Mi köze van a te programodhoz annak, hogy neki milyen betegségei vannak? És miért akarsz vele telefonálni pont akkor, amikor ott vagytok? És mit mondtál neki, hova fogtok menni?
2017. júl. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég szomorú, hogy 20 évesen még hagyod magad, és engedsz a szülői irányításnak, főleg fiúként! 2 éve nagykorú vagy, ilyenkor már bőven önálló akaratodnak kéne lennie, állj a sarkadra, és mondd meg neki punktum! Az nem indok, hogy "ő tart el", attól még nem szólhat bele mindenbe, hiába anyud és hiába ő tart el!
2017. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!