Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei, Honor, vagy Xiaomi?

Huawei, Honor, vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés
Nyár végén tervezek telefont venni, és ez az a három fajta ami tetszik. Azonban mindegyikben volt olyan ami kicsit nem teszett, vagy nagyon tetszett. A Xiaominak a designja tetszett nagyon, ahogy kinéz, a Honornak nagyon szép színei voltak (azt hiszem a 8as volt amit néztem), a Huaweinek pedig a belső "elrendezése" - ha lehet így mondani - tetszett nagyon, ebből a p9 lite 2017es modelljét néztem. Viszont mindháromban volt ami kicsit kevésbé tetszett, a Xiaominak talán a belső elrendezése, bár még annyira nagyon nem vettem szemügyre, a Huaweiben meg a Honorban pedig a hátlapjuk nem bejövős, illetve lehetnének nagyobbak, na meg az, hogy az alsó billentyűsáv is helyet foglal. Eddig talán a Xiaomi tetszik picit jobban, viszont azt nem ismerem annyira. (Huawei tabletem van, a Honor meg szinte ugyan az, szóval erről van némi fogalmam) 70-90 ezer forint között vennék telefont. A kérdésem az, hogy ebben az árkategóriában melyiket érné meg legjobban megvenni? Saját talasztalatok, tanácsok? Előre is köszönöm a válaszokat! És bocsi a kisregényért, meg ha kicsit néhol érthetetlen lett. 😅😅

2017. júl. 29. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Honor, a Huawei almárkája, pontosabban a jóárúsított példánya. Nekem Honor 8-am van és meg vagyok vele elégedve. Igaz, ahogy használom, gyakran kell tölteni, de legalább USB-C-n keresztül, ami iszonyat gyorsan tölt.

Frissítések szempontjából, már egykutya, a Xiaomi is frissíti a modelljeinek nagy részét (ebben az évben. Azért hozzáteszem, idáig a gyártó nem nagyon foglalkozott a frissítésekkel [tapasztalatból mondom, Redmi Note 3-am volt - MTK])

Maga a Huawei is jó telefonokat gyárt, de sosem értem, ha már belekezdtek a Honor almárkájába, akkor mellette, miért csinálják a P Lite vonalat. Árban majdhogynem ugyanott vannak és a Honornak is vannak Lite verziói is.

2017. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

XIAOMI

nekem redminote 4 van és tökéletesen megvagyok vele elégedve

mert elég olcsó, ahhoz képest hogy mennyit tud :)

2017. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!