Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El cseréltem a telefonom egy...

Garamvölgyi Martin kérdése:

El cseréltem a telefonom egy iphone 7 klónra 128 gb hely helyett 118 mb ot kaptam hogy lehet ez?!

Figyelt kérdés
valaki kérem segítsen mindent át néztem már többször is újra telepítettem a telefont de 128 gb hely helyett 118 MB ot kaptam lehetetlen de mégis igaz!!!
2017. júl. 29. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha tényleg klón telefon mit vártál? Az iphone klón telefonok szarabbak a 20 000ft os olcsó telefonoktól. Hülye vagy, átvertek. Sajnos mást nem lehet mondani. A klón azért klón mert szar.
2017. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A "klón" egy kamu telefon ami legfeljebb kinézetében utánozza a márkás készülékeket hogy felvágj vele és azt higgyék hogy te milyen gazdag vagy (ja nem, mert nincs alma logó rajta). Ebből kiindulva az hogy mit tud a telefon már sokadrangú kérdés. 128 gigás telefonok olyanok mint a fehér holló, és olyan árban is vannak. Még a kínai noname márkák is 50-150 ezer körüliek amikben tényleg van ennyi memória.
2017. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
most akkor mi a faszt csináljak teljesen fel basz..
2017. júl. 29. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomorkodj a sarokban.
2017. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Semmit, ez tanulópénz a hozzád hasonlóknak.
2017. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagy visszacseréled, vagy rátudsz hogy nem attól leszel menő ha iPhone kinézetű telefont hordasz. Az külön gáz kategória akinek nincs pénze az igazi telefonra és úgy csinál a klónnal mintha mégis lenne.


Esetleg megdolgozol egy normális telefonért.

2017. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem 118 GB-ot akartál írni?
2017. júl. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Alex Fly ***** válasza:
Miért, mit vártál? Ha a játékboltban veszel egy játéktelefont, szerinted az ugyanúgy működik, mint egy igazi mobil? És ha nem ott veszed, hanem cseréled, akkor van valami különbség?
2017. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem írt ékezeteket, tökéletesen helyesen írt, lehet külföldi billentyűzete van, ellentétben veled, aki írni se tud....
2017. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!