Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megpróbáltam kirootolni a...

Megpróbáltam kirootolni a készülékemet telefinról de nem sikerül egyik programmal sem. Tudnátok segíteni hogy mit csináljak? (Samsung Galaxy J5 2015)

Figyelt kérdés
Szinte minden programot kiprolóbáltam. Azt meg lehet oldani telefonrol, csak telefonrol hogy egy 6.0.1 es androidra 4. valahányasat teszek? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat

2017. júl. 30. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Előveszed a pénztárcád, és ha nem üres, elballagsz a telóval egy gsm kuckóba, ahol megoldják neked.

Ha most azzal jössz hogy neked ingyen kell, akkor oldd meg.

2017. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
Nyitott bootloader mellett felraksz egy custom recoveryt és onnan telepíted a SuperSU-t. Ha az előző mondatot nem érted, akkor neked nem kell root.
2017. júl. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!