Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom működésével van...

A telefonom működésével van probléma. Azt hittem vírusos, de 2 vírusirtó sem talált rajta problémát (Avast, AntiVírus). Mi történhetett a telefonommal?

Figyelt kérdés
Eleinte csak kiírta, hogy a Chrome alkalmazás leállt, meg rendszeresen kidobott Viber-ből, tegnap óta viszont újra meg újra kiírja, hogy az Állapotsáv leállt (5 másodpercenként kb) és eltűnik a hátterem.Most a névjegyeim sincsenek meg, majd mikor kiírja, hogy "A KeyguardTestActivity sajnos leállt" onnantól alig lehet kikapcsolni, csak az akuja kivételével.Sajnos nem értek a telefonokhoz és bár legegyszerűbb az lenne ha szervizbe vinném, de jelenleg anyagilag sem állok úgy így gondoltam rákérdezek itt, hátha valaki tud segíteni. Sajnos sokszor mikor újra indítom akkor alig akar bekapcsolni, ma többször is azt hittem, hogy kész, teljesen elromlott, mire kb fél órával később csak visszakapcsolt. A telefonom egy Alcatel onetouch Pop D3 készülék.2015 májusában kaptam. Mi lehet vele a probléma?

2017. júl. 31. 12:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lementeni róla a személyes adatokat, majd gyári visszaállítás.
2017. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. :)
2017. júl. 31. 14:11
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehet hogy csak simán frissiteni kellene?

Menj be a Play áruházba és nyomj rá a frissitésekre.

2017. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ezt fogom elsőként kipróbálni.Neked is köszönöm. :)
2017. júl. 31. 14:39
 5/15 A kérdező kommentje:
A frissítések sajnos nem váltak be.Ma 16:00 óta pedig folyamatosan újra indul,már a kezdőképernyőig se enged be.Gondolom most már tuti szerviz lesz ebből :(
2017. júl. 31. 20:28
 6/15 anonim ***** válasza:
Mondom, csinálj gyári visszaállítást. Ha ez sem segít, inkább vegyél egy új telefont, mert kb. annyiba fog kerülni a javítása...
2017. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valószínű az lesz,mert tegnap végre megbírtam csinálni a gyári visszaállítást (addig akármit csináltam sehogy se engedte) de ugyanúgy indul újra folyamatosan,szóval neked van igazad. :(
2017. aug. 2. 10:19
 8/15 Vizi Dániel. válasza:

[link]


Nézd meg ezt és futtasd le a telefonon nekem is volt hasonló és nekem megoldotta. És innen től kezdve megy.

2017. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Vizi Dániel. válasza:
Csak nekem pop c5 el és az hogy újra indult magátol utána már bekapcsoltam és nem addot be a kezdőképernyőre mert akkár medig hagytam folyamatosan ez volt ALCATEL ONETOUCH smart move. De ez megoldotta te is frissítsd a szoftverét megoldja.
2017. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet! :)
2017. aug. 7. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!