Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni ezt a power...

Megéri megvenni ezt a power bankot?

Figyelt kérdés

Mindenhol jó véleménnyel vannak róla, megéri megvenni? Nem szeretnék sokat rákölteni.

[link]



2017. júl. 31. 20:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ha megrendelem, és a házhozszállítást választom, akkor lehet fizetni ajándékutalvánnyal, a maradékot pedig bankkártyával?
2017. júl. 31. 20:26
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem jó vétel, nekem is van egy yoobao-m, szintén mm-ből rendeltem. 5 éves már szerintem hamarosan, de még mindig jól bírja. mondjuk 2 éve már csak másodlagosként funkcionál.


futárnak amúgy szerintem csak készpénzzel tudsz fizetni, ajándékutalványt nem tudom, lehet elfogadja, szerintem az oldalon biztosan van valami részletesebb leírás az utalványok felhasználhatóságáról.

2017. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2017. júl. 31. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10400-as Yoobaom van, szeretem, sokszor es gyorsan kepes feltolteni a telot!
2017. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8000 forintból tudnám megvenni a Media-ban, ezek szerint megéri?
2017. aug. 1. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg, az enyémnek egy éve semmi baja!
2017. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap megnézem.
2017. aug. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!