Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung fülhallgató kompatibil...

Samsung fülhallgató kompatibilis a Xiaomi telefonokkal?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhez jó volt, volt már nokiám, huaweiem, és mindegyiknél tökéletesen működött. Azért fontos ez, mert jelenleg Huawei és Xiaomi (meg esetleg Honor de ha a Huaweihez jó, gondolom a Honorhoz is) telefon között vacilálok, és nem szeretnék fülhallgatót váltani, mert ezt megszoktam, szeretem, nálam egész sokáig bírja, nem horror az ára, és nagyon jó füles. Szóval ha semmiképp sem jó a Xiaomihoz akkor lehet a Huawei mellett teszem le a voksom telefonválasztás ügyében. Köszönöm a válaszokat!

2017. aug. 1. 23:59
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem jó. Én nagyon szeretem a Xiaomi telefonom. Azelőtt Samsungom volt sokáig, szóval a fülhallgatóim mind2vel kompatibilisak.
2017. aug. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd: maga a fülhallgató jó lesz hozzá, nameg ha headset, akkor beszélni is tudsz vele.

Viszont: multimédia gombok vannak-e rajta? Gondolok ilyenre mint hangerő szabályozó, zene/film lejátszás, mert azokat már nem igazán tudod használni a Xiaomi telefonoknál, de másnál is aligha.

2017. aug. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Mi 6al nem kompatibilis, mert nincs rajta jack
2017. aug. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 igen vannak rajta, de ha a huaweinél, nokiánál mindegyik működött (zene hangosítása, halkítása, megállítása, elindítása, illetve ha kettőt nyomok rajta gyorsan akkor továbblép egy zenét, ha meg hármat akkor visszalép) attól még a Xiaominál nem fog?
2017. aug. 2. 23:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Meizunál, Xiaominál nem nagyon fog, sajna ez van, de ez lehet modellfüggő is. Ha van lehetőséged, próbáld ki, hogy a kiszemelt telefonnál működik. Vásárlás előtt, nem egy helyen van rá lehetőséged egy tesztre, akkor megláthatod (kivéve ha webshop).. de tudod mit: ha nem tudod tesztelni, akkor próbáld meg, megkérdezni, hogy jó-e, hátha tudják a választ.
2017. aug. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a valaszokat^^
2017. aug. 3. 21:47
 7/9 A kérdező kommentje:
És esetleg tudtok mondani olyan fülhallgatót ami jó lenne Xiaomihoz, és van olyan jó mint a samsung? (az is fontos, ami a samsungnál olyan, hogy ha a legnagyobb gumit teszem rá a fülesre és elindítom a zenét akkor semmit nem hallok a külvilágból a zenén kívül)
2017. aug. 4. 00:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy a Redmi note 2mmel tökéletesen működött a füles, kivéve a gombokat, de az belefér.

Próbálkozz a Xiaomi saját Fülhallgatójaval

2017. aug. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 3 telefonom van, Samsung fülesnek a headset része is problma nélkül működik. 3 gombossal jól megvan, az 1 gombossal vannak problémái.
2018. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!