Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-nal vagy androidos...

IPhone-nal vagy androidos csúcstelefonnal lehet szebb, jobb, élethűbb képeket készíteni?

Figyelt kérdés
Androidos telefonnál készülék nevét is írjatok, ha lehet:)

2017. aug. 2. 09:45
 1/8 anonim válasza:
59%
Elképzelésed sincs milyen háborút robbantottál ki most ezzel a kérdéssel... :D Szeméyles tapasztalataim alapján az Iphone 7 egy kicsit szebb képet csinált mint az S7, de ismét hangsúlyozom, hogy csak saját vélemény amit a gépen láttam a képekből, ezt nem tudom alátámasztani semmivel. Más eszközzel nem próbálkoztam, nyílván lehetséges, hogy van aminek jobb a kamerája, mint az iphone-é. Mielőtt bárki a torkomnak esne, nem nem vagyok IPhone b*zi
2017. aug. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Androidossal. Ha már csúcs, akkor csúcs.
2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Captain Logic ***** válasza:
90%
2017. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
aki ért a fotózáshoz, az mindenből ki tudja hozni a maximumot, csak kell hozzá egy elég manuális app, amin mindent kézzel állíthat.
2017. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Alex Fly ***** válasza:

Az sok mindentől függ. De kiindulásnak érdemes ezt megnézni:


[link]

2017. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne eldönteni de vagy iphone vagy samsung ezekben nem lehet csalódni,ezek a gyártók semmin sem spórolnak így a kamerán sem.(csúcskészülékek közt,nem a samsung j3-ra stb. gondolok)
2017. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem iphone 7 plus-om van tesómnak s8-a szóval erről tudok példát mondani.

Rendes fényviszonynál ugyan olyan a kettő, mindekettő györörű képet csinál.

Este s8 valamivel szebb képet csinál. Első kamerában szintén jobb képeket csinál az s8.

De mint elöttem is irták mauálisan többet ki lehet hozni mindekttőből.

2017. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!