Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon kötött előfizetéses...

Telefonon kötött előfizetéses szerződés felbontható 1-2 nap után?

Figyelt kérdés
édesapám felhivták ajánlattal,hogy kössön uj előfizus szerződést. de mikor ki jött a szerződés akkor nem az állt benne,vagy téves szerződést kötött édesapám. vissza lehet-e mondani? ma jött meg a sim kártya postán meg a papirok és ott láttuk,hogy nem igazán az jött amire számitottunk.
2017. aug. 2. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

el kell olvasni a szerződést, de szerintem nem lehet elállni tőle, maximum akkor tudom elképzelni, ha kivizsgálják a telefonbeszélgetést, és ténylegesen kiderül, hogy az ügyintéző félretájékoztatott titeket.


én ezért nem szoktam ilyenekkel leállni. felhív, hogy hamarosan lejár a hűségidőm, elhajtottam, mert már eldöntöttem, mit szeretnék.

ügyesek, tudják csavarni a történetet, aztán végül csak beleugrik az ember, utána meg fizetheti 2 évig...

2017. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
100%
A szolgáltató mit mondott erre a kérdésedre????
2017. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak én érdeklődöm itt. fater nevében nem intézkedhetek.
2017. aug. 2. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
8 napon belül el lehet állni minden szerződéstől írásban,vagy kérni kell amit fent leírtak,hogy a telefonbeszélgetésben mást mondtak,azt hallgassák vissza.
2017. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!