Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Melyik az iPhone...

Szerintetek Melyik az iPhone ból aLegszebb szín? 15 éves vagyok fiú és négy évig spóroltam hogy megveszem a telefont és most nem akarom elrontani a színválasztással.

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 14:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem mondani hogy iPhone 7 ről van szó
2017. aug. 3. 14:32
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tök relatív, amelyik nekem tetszik. Nekem fehér 4S-vem volt, goldenben gondolkoztam de élőben a zongoralakkos jobban bejött.
2017. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem a jet black néz ki a legjobban, de az lenne a legjobb, ha te döntenéd el... Rengeteg videó/kép fent van a neten, vagy akár boltba is bemehetsz eldönteni, hogy melyik kell neked.
2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A matt feketénél nincs szebb :) De nekem a piros is nagyon bejövős, az egyik legszebb piros árnyalat, amit valaha láttam.
2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit feltűnőt szeretnél, akkor Jet Black. Ha nagyon feltűnőt, akkor pirosat.
2017. aug. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én piros-at választanék, brutálisan jól néz ki.Vagy fekete(matt vagy jet black)
2017. aug. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kozmoszfekete de csak tokban mivel az könnyen karcos lesz
2017. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem plusom van, és matt black, imádom. :)
2017. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Feher ezust es matt fekete!

Szerintem ezek a legszebbek.

2017. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked kell dönteni, hogy neked mi tetszik, elvégre a TE telefonod lesz. Személy szerint nekem a piros egyáltalán nem jön be az számomra gagyi. Bár ha hozzám vágnák ingyen nem dobnám a kukába :D Az én kedvencem a kozmoszfekete.
2017. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!