Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes neki esni a sim...

Kisvuk29 kérdése:

Érdemes neki esni a sim kártya micro sim átalakításának?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont, de abba micro és nano sim való és ha már nano-vá nem is, de micro sim-mé át lehetne alakítani pár vágással

Van olyan (lejárt) sim-em ami már kitörhetős volt és azt kitörtem így lehetne sablon akár a vágáshoz

Csinált már valaki ilyet?

Tudom be is mehetnék a szolgáltatóhoz kérni újat, de ahogy olvastam a voda 5 ezerért ad új kártyát az meg ha pár vágással is meg oldható akkor sok érte :D



2017. aug. 3. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam hasonló helyzetben mint te, akkor még ingyen cserélték. Biztos jól tudod azt az 5 ezret?
2017. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Mivel a kártya nem hibás csak épp az új telefonomba nem megy bele a régi meg már a google címem sem tudja elérni tehát használhatatlan így van egy jó kártyám egy rossz telefonnal és lesz egy jó telefonom kártya nélkül

Nekem ez 5 ezernek tűnik mivel szerintem ez a szimplán új kell kategória

De lehet rosszul értelmezem és ez is belefér a rosszba :D

2017. aug. 3. 18:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a vodánál és a telenornál is ingyen megcsinálják. ha a tied a sim
2017. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha apám nevén van (akkor még nem hittem hogy hosszú életű lesz, de hozzám nőtt ez a szám és még nem vettem át a nevemre) nem ingyenes?
2017. aug. 3. 19:35
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

Ha apád nevén van, akkor ő tudja kicseréltetni (kell hozzá személyi).

Egyébként meg semmiből nem tart azt mondani, hogymeghibásodott. Nem fogják ott tesztelgetni, mi baja lett...

2017. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik GSM boltban ingyen levágják, legalábbis nálunk és normálisan
2017. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!