Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Icloud és galéria probléma?

Icloud és galéria probléma?

Figyelt kérdés

Egy kissé bonyolult problémával fordulok hozzátok segítségért! A helyzet a következő:

Iphone 6s telefonom van és a galériámban található képeket/videókat nem nyitotta meg internetkapcsolat nélkül. (Képeknél a jobb alsó sarokban !-jel, homályos kép, videóknál középen !-jel és ha rákattintok azt írja ki, hogy "letöltési hiba") Elvittük szervízbe ahol újratelepítették, de sajnos ezzel azt értük el, hogy már wifivel sem nyitja meg őket. Visszavittem és azt mondták, hogy icloudból (felhőből) töröljem a feleslegesnek ítélt dolgokat, mert betelt a tárhelyem. Ez való igaz, ki is szokta írni, hogy az icloud megtelt. Így is történt, kitöröltem sok mindent. A tárhelyem felszabadult, de sajnos a videókat még így sem nyitja meg a telefonomon... mi lehet a hiba? Felhőbe vannak a galériám képei/videói és ezért nem tudom megnyitni? Ha igen akkor, hogy érjem el, hogy ne legyenek ott?


2017. aug. 3. 18:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!