Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ez mitől lehet?...

Peter Totis kérdése:

Szerintetek ez mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
megfigyeltem mostanában, hogy a Samsung Galaxy A3 2016-os telefonom, mikor felmelegszik, elkezd furcsán viselkedni. Egyszer csak a billentyűzet is szaggat rajta, alig tudok rajta írni. ebben az időben mondanom sem kell, hogy állandóan nézem a processzor hőmérsékletét és ha már 50 körül van, tudom, hogy elkezd szarakodni, olyan vonatott lesz az egész. Nem tudom, mit csináljak vele, meg azt sem, hogy adjam elő magam a vevőszolgálatom, hogy mi a baja a készüléknek. amúgy meg szeretem.

2017. aug. 4. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Processzor hűtés hiba. Ezt mond a vevőszolgálaton.
2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így van minden okos készülékkel. Előbb-utóbb mind így végzi. Sajnos semmit nem tehetsz. Kezd lejárni az élettartama.
2017. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindenki azt mondja, hülye vagyok, amiért ezzel szivozok... szerintem nagyon zavaró probléma, hogy valamire kétszer kell ramennem, hogy erzekelje :/ es volt már máskor is meleg, nem csinált ilyeneket :/ attól, hogy messengeren telefonálok, wifiről.... nem egy nagy was is das
2017. aug. 4. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt samsung galaxy s6 edge telefonomnál,már majdnem két éves volt akkor a telefon,kb ugyan ezeket a tüneteket produkálta,visszavittem az euronicsba,egy hét múlva visszaadták azt mondták újrapasztázták,kicserélték az akkumlátort,meg kicseréltek valami szalagkábelt,azóta is kivállóan megy!Ha van garid vidd vissza.Megoldják,megmondod,hogy melegszik,lassú és ennyi.
2017. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szarszung. 😂 Az iphone-on nincs ilyen. 😛
2017. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4! Nagyon szépen köszönöm! Ez is lesz a teendő, csak érjek rá!
2017. aug. 5. 22:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah. Az Iphone alapból ilyen.
2017. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!