Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6S 3G kikapcsolás?

IPhone 6S 3G kikapcsolás?

Figyelt kérdés
Helló. Az a problémám, hogy a 6S-emen ahol ki kéne, hogy tudjam kapcsolni a 3G-t ott csak a 4G t tudom engedélyezni/letiltani. Haveromnak is 6S-e van neki ugyan az alatt a menüpont alatt lehet állítani a 2-3-4G t, nekem meg folyamatosan megy a 3... jobban szívja az akksit ezért szeretném kikapcsolni. Valakinek ötlet?

2017. aug. 5. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos már nem tudsz mit csinálni. gondolom telekomos vagy, ők meg aktiválták az LTE hálózaton való telefonálást, ezt pedig egy szolgáltatói frissítéssel át is állították a telefonon, és igen...vagy 3G vagy 4G(Hang és Hang plusz Adat) elérhető mostmár.


Használd folyamatosan 4G-vel, az takarékosabb állítólag a 3G módnál, de az tény, hogy 2G-vel volt az igazi, régen ha nem volt szükségem mobilnetre, mert voltam wifi közelben, akkor mindig átállítottam 2G-re...

2017. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na csodás... köszi az infót. Azt nem értem, hogy most váltottam netcsomagot és nincs 4G pedig a csomagban elvileg kéne lennie. Na mindegy.
2017. aug. 5. 16:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a sim kártyád nem 4G képes?
2017. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra van esély, mert elég régi... van vagy 8-10 éves
2017. aug. 8. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!